Dvojprogram Bolesť hlavy, stres, tetania, úzkosť

Bolesť hlavy je jeden z najčastejších a najobťažujúcejších príznakov dnešnej doby. Niektoré migrenózne stavy „znefunkčnia“ človeka aj na pár dní. Mnohé bolesti hlavy spôsobuje stres, napätie, môžu mať súvis s úzkosťou a tetaniou. Vyšetrenie u neurológa a psychológa pomôže pomenovať príčiny a navrhnúť spôsob riešenia. Oboch špecialistov je možné vyhľadať aj samostatne.Prečítajte si VIAC

Predoperačné vyšetrenia

Pokiaľ sa chystáte na väčší chirurgický zákrok, budete potrebovať viac ako len základné predoperačné vyšetrenie. Cieľom predoperačného vyšetrenia je celkové zhodnotenie zdravotného stavu. Jeho rozsah sa odvíja od stupňa závažnosti operačného výkonu. Prečítajte si VIAC

Funkčné testy

Prečítajte si VIAC

Odbery a laboratórne testy

Prečítajte si VIAC

Konzultácia stavu zdravia

Cítite sa stále unavene, bolievajú vás kĺby, hlava, mávate časté zápaly hrdla, búši vám srdce? Samozrejme, príznakov toho, že sa v organizme niečo deje, môže byť oveľa viac. Dôležité je, aby ste ich nepodcenili, lebo za každým opakujúcim sa fyzickým prejavom je funkčná príčina, a tá sa môže skrývať kdekoľvek. Pokiaľ chcete konzultovať svoj zdravotný stav alebo poradiť, ako ho zlepšiť, porozumieť symptómom, ktoré máte a ktorým smerom sa vydať, príďte k nám si dať skontrolovať stav zdravia.

Prečítajte si VIAC

Komplexné posúdenie zdravotného stavu

V rámci programu zameraného na komplexné posúdenie zdravotného stavu sa sústredíme na dôsledné vyšetrenia, či už klinického, ako aj laboratórneho charakteru (vrátane onkomarkerov), ale aj funkčné vyšetrenia so zámerom poskytnutia adresného a účinného riešenia ťažkostí.

Prečítajte si VIAC

Vyšetrenie pohybového aparátu

Bolesti svalov a kĺbov môžu mať rôznu príčinu. Každý z nás má svoje slabé miesto „zamrznuté“ rameno, boľavé kolená, citlivé kríže. Je bežné, že vplyvom jednostranného zaťažovania nášho tela sa niektoré svaly skracujú, iné ochabujú. Stuhnuté svaly sa však dajú uvoľniť a posilniť pomocou cvikov, no pokiaľ táto úľava neprichádza, tak stuhnú a pri ďalšej námahe či emocionálnom strese začnú bolieť a niekedy nás aj „sekne“. Pokiaľ chcete vedieť, ako je na tom váš pohybový aparát, kde sú jeho momentálne limity a ako ho správne nastaviť.

Prečítajte si VIAC

Komplexný imunologický profil

Imunitu dokáže oslabiť množstvo vnútorných aj vonkajších faktorov. Časté akútne ochorenia s ťažším priebehom môžu svedčiť o tom, že náš organizmus má problémy s obranyschopnosťou. Pokiaľ chcete zistiť, či je príčina vašich ťažkostí práve tu a následne začať s terapiou, je tento program určený práve pre vás.

Prečítajte si VIAC

Diagnostika syndrómu vyhorenia

Čím dlhšie trvá stres, o to citeľnejšie sú jeho nežiaduce psychosomatické prejavy – pokles výkonnosti, podráždenosť, ochabujúca iniciatíva, depresívne nálady, poruchy spánku, vysoký krvný tlak. Za týmito príznakmi môžu byť jednak fyzické príčiny, ale aj osobnostné mechanizmy. Prečítajte si VIAC o našom unikátnom adresnom programe diagnostiky syndrómu vyhorenia.

Ak sa chcete objednať, zavolajte nám na toto telefónne číslo:
+421 903 460 222
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.