Bezkontaktný a bezpečný režim DRIVE IN

Sme prvá klinika, ktorá aktualizuje spôsob zdravotnej služby v čase hrozby koronavírusu. S ohľadom na výnimočnú situáciu zavádzame také služby a hygienické opatrenia, ktoré vám zabezpečia pocit istoty a zbavia vás obáv z možnej nákazy v zdravotníckom zariadení. Meníme sa na kliniku, ktorá naplno využíva potenciál telemedicíny a každého klienta prijme v bezkontaktnom režime Drive In.

Kontaktujte recepciu

Pred návštevou kliniky nám zavolajte a vysvetlite, čo potrebujete. Na základe rozhovoru vám zabezpečíme službu, ktorú si vyžaduje váš zdravotný stav. Či už chcete vypísať eRecept, vystaviť PN, OČR, alebo sa objednať na odbery, konzultáciu či na vyšetrenie k lekárovi - telefonát je správne riešenie. V čase trvania koronakrízy poskytujeme služby:

Lieky domov

Pokiaľ potrebujete lieky nielen predpísať, ale aj vybrať z lekárne, môžeme to urobiť za vás a doručiť vám ich priamo domov.

Prečítajte si VIAC

Drive-In

Sme prvá klinika na Slovensku, ktorá sa rozhodla poskytnúť každému návštevníkovi zvýšenú ochranu formou bezkontaktného vstupu a za zvýšených hygienických podmienok. Zaviedli sme špeciálny bezpečnostný režim Drive In, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu pred nákazou koronavírusom v našom zdravotníckom zariadení. Náš sprievodca vás uvedie do priestorov takým spôsobom, aby ste sa nemuseli ničoho dotýkať a v čase, keď nestretnete iného pacienta. V špeciálnom režime vás vyzdvihne priamo z auta, prípadne pred vchodom na našom súkromnom parkovisku a po vyšetrení vás k nemu opäť odprevadí.  Po každom pacientovi nasleduje pauza 15 minút určená na dôkladnú dezinfekciu priestoru ambulancie.

Prečítajte si VIAC

TeleMedicína

Niekedy konzultácia recepcie po telefóne nestačí.  V rámci ordinačných hodín preto naši lekári poskytujú aj služby telemedicíny. Výhoda spočíva v tom, že sa nielen počujete, ale aj vidíte, môžete odborníkovi ukázať svoj nález bez toho, aby ste opustili pohodlie domova.

Prečítajte si VIAC

Ak sa chcete objednať, zavolajte nám na toto telefónne číslo:
+421 903 460 222
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.