Bezkontaktný a bezpečný režim DRIVE IN

Sme prvá klinika, ktorá aktualizuje spôsob zdravotnej služby v čase hrozby koronavírusu. S ohľadom na výnimočnú situáciu zavádzame také služby a hygienické opatrenia, ktoré vám zabezpečia pocit istoty a zbavia vás obáv z možnej nákazy v zdravotníckom zariadení. Meníme sa na kliniku, ktorá naplno využíva potenciál telemedicíny a každého klienta prijme v bezkontaktnom režime Drive In.

Zvoľťe nižšie oblasť, ktorú potrebujete riešiť

V čase trvania koronakrízy poskytujeme tieto služby (V prípade otázok ohľadne testovania sa antigénovými testami, postupujte podľa pokynov v danom priečinku):

Drive-In

Sme prvá klinika na Slovensku, ktorá sa rozhodla poskytnúť každému návštevníkovi zvýšenú ochranu formou bezkontaktného vstupu a za zvýšených hygienických podmienok. Zaviedli sme špeciálny bezpečnostný režim Drive In, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu pred nákazou koronavírusom v našom zdravotníckom zariadení. Náš sprievodca vás uvedie do priestorov takým spôsobom, aby ste sa nemuseli ničoho dotýkať a v čase, keď nestretnete iného pacienta. V špeciálnom režime vás vyzdvihne priamo z auta, prípadne pred vchodom na našom súkromnom parkovisku a po vyšetrení vás k nemu opäť odprevadí.  Po každom pacientovi nasleduje pauza 15 minút určená na dôkladnú dezinfekciu priestoru ambulancie.

Prečítajte si VIAC

TeleMedicína

Niekedy konzultácia recepcie po telefóne nestačí.  V rámci ordinačných hodín preto naši lekári poskytujú aj služby telemedicíny. Výhoda spočíva v tom, že sa nielen počujete, ale aj vidíte, môžete odborníkovi ukázať svoj nález bez toho, aby ste opustili pohodlie domova.

Prečítajte si VIAC

Testovanie antigénovými testami

Antigénový test na prítomnosť ochorenia COVID-19 v tele

Prečítajte si VIAC

Mám výsledky, čo ďalej?

SOM NEGATÍVNY

Ak Vám test vyšiel negatívne a stále pociťujete klinické príznaky ochorenia, je odporúčané kontaktovať telefonicky, alebo emailom Vášho všeobecného lekára, ktorý situáciu zhodnotí a pre úplné vylúčenie ochorenia je vhodné sa objednať na PCR test, prostredníctvom formulára https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-patient-form_ag.php . Následne výsledok oznámite Všeobecnému lekárovi, ktorý Vás poučí a určí ďalší terapeutický postup.

SOM POZITÍVNY

Prečítajte si VIAC

Ak sa chcete objednať, zavolajte nám na toto telefónne číslo:
+421 903 460 222
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.

Pre viac informácií volajte na toto telefónne číslo:
+421 903 799 058
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.