O nás

O nás

Via Clinic je súkromná klinika v Bratislave, ktorá ponúka skĺbenie západnej medicíny a jej najnovších postupov so psychosomatickým prístupom ku každému jednotlivcovi zvlášť, a to s ohľadom na jeho životný cyklus. Špecifikom zdravotnej starostlivosti poskytovanej u nás je dostatok času na klienta, krátke čakacie lehoty, dôsledná diagnostika a orientácia na výsledok – doriešenie ťažkostí a adresná pomoc.

Limitovaný počet klientov

Limitovaný počet klientov

Via clinic sa stará o úzky okruh klientov, a preto môžeme venovať každému nášmu pacientovi dostatok času a pozornú starostlivosť.

Odborníci

O našich pacientov sa stará kvalifikovaný tím lekárov. Externe spolupracujeme s mnohými ďalšími slovenskými a zahraničnými odborníkmi.

Odborníci
Služby našim klientom

Služby našim klientom

Via clinic navracia zdravotnej starostlivosti osobný charakter. Problémy každého pacienta riešime komplexným prístupom k jeho aktuálnemu zdravotnému stavu a dlhodobou odbornou starostlivosťou až po dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Komorné prostredie

Vaše zdravotné problémy vám pomáha Via Clinic riešiť v príjemnom komornom prostredí. Vynasnažíme sa, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie počas riešenia otázok svojho zdravia.

Komorné prostredie
Prístrojové vybavenie

Prístrojové vybavenie

Naša klinika disponuje kvalitným diagnostickým vybavením, ale aj špeciálnymi prístrojmi. Takým je napríklad Elastograf, ktorý umožňuje našim lekárom robiť odborné vyšetrenia prostaty, pečene, štítnej žľazy a lymfatických uzlín. Elastograf je špeciálny ultrazvukový snímač, ktorý dokáže neinvazívne lekárom poskytnúť informácie o stave orgánov potrebné na presnú diagnostiku zdravotného problému. Pacient tak často nemusí podstupovať biopsiu.

Individuálny prístup

Obsah starostlivosti navrhuje každému pacientovi na mieru osobný lekár. Berie pri tom do úvahy aktuálny zdravotný stav pacienta, jeho zdravotné ťažkosti, výsledky vstupných vyšetrení, individuálne potreby, ale aj očakávania každého pacienta. Tvorba obsahu a rozsahu zdravotnej starostlivosti na našej klinike prebieha formou aktívnej konzultácie s pacientom. Rovnako kladieme dôraz na konzultácie s pacientom v priebehu liečebného procesu. Vaša informovanosť a aktívna spolupráca je pre nás dôležitá.

Individuálny prístup

Pýtajte sa,
sme tu pre vás

Ak sa chcete objednať, zavolajte nám na toto telefónne číslo:
+421 903 460 222
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.